Bayram Turları – Uludağ Turuyla Bayramda Muhteşem Kayak Tatili


19 Mayıs’ta Uludağ Eteklerine Kamp Yapmaya!

Türkiye’nin en büyük kayak ve doğa sporları merkezi olan pistlerde baharın sonlarında keşfetmek istemez misiniz? Kış turizminin gözdesi olan yöreye dilerseniz ufak kaçamaklar yapabilir; bembeyaz karlarla örtülü zirvelerin fotoğrafını yakından çekebilirsiniz.

Ayrıca karlı mevsimlerde örtülü olan güzelliklerin ortaya çıkışına şahit olabilirsiniz. Yeşillenen yaylalar, rengarenk açan çiçekler ve çağlayan ırmaklar ile tam bir doğa gezisi sizleri bekliyor. 2014’te Pazartesi gününe rastlayan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı sizlerin ve çocuklarınızın farklı bir deneyim geçirmesini sağlayabilir. Cuma günü başlayan turlarımıza katılarak hafta sonunu yaylaları, tarihi yerleri ve geleneksel güzellikleri görebilirsiniz.

Kayak yapma imkanınız olmasa da trekking, kamp, piknik ve ATV safari turlarına katılabilir, keyifli anlar geçirebilirsiniz. Mis gibi dağ havasını solumanız ve huzurla dolmanız da cabası! Siz de elinizi çabuk tutun ve ekonomik kampanyalarımızdan yararlanın!

23 Nisan’da Eğlenceli Uludağ Turu

Çocuklarınıza 23 Nisan hediyesi vermek ister misiniz? 2014’te hafta içine gelen bu bayramı en iyi şekilde günübirlik kayak turu ile değerlendirebilirsiniz. Çarşamba sabahı yola çıkarak gün sonuna kadar yöreyi keşfetme şansınız var.

Ders kitaplarında gördükleri yüce dağları, milli parkları, şelaleleri ve ormanları görmelerini en çok siz istersiniz. Doğa ile iç içe bir gün geçirmek için turlarımızdan yararlanabilirsiniz. Gökyüzünün yeryüzü ile buluştuğu noktalarda bol bol fotoğraf çekerek bu bayramı ölümsüzleştirin. Dilerseniz kalabalık gruplar halinde bir organizasyona ön ayak olarak sınıfınızın ya da okulunuzun bu etkinlikten yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Her firmanın ilkbahar ve yaz aylarında Uludağ’a tur düzenlemediğini de belirtmekte fayda var. Dilerseniz bizimle iletişime geçerek konu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yemyeşil Yaylalarda Kamp Yapın!

Yaz mevsiminin son günlerinde Uludağ gibi yakın kayak merkezlerine bir gezi düzenlemek sizin elinizde! Yaz aylarında firmalar yöreye pek tur organizasyonu yapmıyorlar. Ancak kalabalık gruplar halinde oluşan talepleri de elbette karşılayacaklardır. Biz de izci ve kamp gruplarına ya da okul organizasyonlarına uygun alternatifler oluşturuyoruz. Yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Yemyeşil yaylalarda kamp yapmanın keyfine varabilir, kayak pistlerinin çıplak halini gözlemleyebilir ve zirveye zorlanmadan ulaşabilirsiniz. Eğlenceli keşifler ve farklı maceralar sizi bekliyor. Ayrıca şehir merkezindeki tarihi yerleri ziyaret edebilir, yöreye özgü lezzetleri tadabilirsiniz.

Şeker Tadında Bayramlar, Mutlu Anılar

Yaz mevsiminin en güzel zamanları olan Temmuz ayı sizlere dinlenip enerji depolayabileceğiniz, doğanın saklı kalmış köşelerini keşfe çıkacağınız bir tatil imkanı veriyor. Klasik tatil anlayışının aksine güney illerimiz yerine bu dönemde yemyeşil yaylalarda gezebilir, dağ zirvelerine çıkabilirsiniz. Uludağ, Kartepe, Kartalkaya turları sizler için alternatif olabilir.

25 Temmuz Cuma gününden itibaren hafta içi 30 Temmuz Çarşamba’ya kadar tamı tamına 6 gün 5 gecelik bir program yapabilirsiniz. Hem akrabalarınızı ziyaret etmek hem de kalan günlerde farklı bir etkinlik yapmak istiyorsanız hafta sonu ve hafta içi düzenlenen turlara katılabilirsiniz. Ancak her firmanın yaz döneminde kayak merkezlerine tur programı olmadığı için önceden bilgi edinmenizde fayda var. Dilerseniz bizi arayarak sorularınızın cevabını alabilirsiniz.

Tatil yapabileceğiniz günler:

  • 27 Temmuz Pazar Arefe
  • 28 Temmuz Pazartesi 1. Gün
  • 29 Temmuz Salı 2. Gün
  • 30 Temmuz Çarşamba 3. Gün

9 Günlük Upuzun Bir Tatil!

Ekim ayının ortalarında yakaladığımız 9 günlük tatil fırsatı ile neler yapmayız ki! Kurban Bayramının bu sene sizlere tanıdığı uzun zaman diliminde ailenizle birlikte kayak merkezlerine düzenlediğimiz turlara katılabilirsiniz. Yeni yeni yağmaya başlayan karların romantik atmosferinde güzel bir deneyim yaşarsınız.

Bu yıl 15 Ekim Salı gününe denk gelen Kurban bayramının ilk günü, Pazartesi gününün de birleştirilmesiyle 12 Ekim Cumartesi gününden 20 Ekim Pazar gününe kadar sürüyor. Dilerseniz siz de tatilinizin bir bölümünü Uludağ’da geçirebilirsiniz. Tarihi yerleri ziyaret eder, usta aşçıların elinden çıkan lezzetleri tadarsınız.

Sonbaharın ortasında huzuru ve sakinliği yakalayacak, doğanın cömertliğine tanıklık edeceksiniz.

Bütün Okul Bu Bayramda Kayak Merkezlerine!

Ekim’in sonlarında özellikle dağların zirveleri karla kaplanmaya başlıyor. Uludağ gibi yüksek bölgelerde kayak merkezlerinde tatil yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Üniversite kayak ya da dağcılık grubunuzla ya da ailecek düzenlediğimiz turlara katılabilirsiniz. Kalabalık gruplar tarafımızdan özel olarak organizasyon talebinde bulunabilirler.

Bu sene Cumhuriyet Bayramı 29 Ekim Salı günü, hafta sonu ve Pazartesi gününün de birleştirilmesiyle 4 günlük bir tatil şansı doğuruyor. Dilerseniz doğa ananın cömert davrandığı bu topraklarda kamp yapabilir, zirvelere çıkabilir, trekking, paraşüt ve bitki gözlemciliği yapabilirsiniz. Birbirinden farklı etkinlikler ve rüya gibi anlar sizi bekliyor.

Konforlu otobüslerde seyahat edip lüks otellerde konaklamak istiyorsanız yapmanız gereken hemen turlarda yerinizi ayırtmanız.

Tercih Edebileceğiniz Turlardan Bazıları